Zobacz temat
RC P³ock :: Sprawy bie¿±ce :: Umawiamy sie na latanie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
Stoisko modelarskie - pokazy 2010
stawoj
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 04.03.2010 00:18
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Witam kolegów. Tak naprawdê nie by³o okazji aby o tym porozmawiaæ ale ogl±daj±c now± stronê o p³ockich pokazach 2010 zobaczy³em w zak³adce "towarzysz±ce imprezy" wpis o stoisku modelarskim. W tym roku, jak dla nas, jest to trochê nie typowa sytuacja bo pokazy s± nad Wis³±.

Chcia³bym aby wszyscy ale to naprawdê wszyscy zwi±zani lokalnie z rcplock (oraz Radom Smile), wypowiedzieli siê, jak to widz± w tym roku ?.

Mo¿e zacznê od siebie ..
Pewnie siê nara¿ê mocno co nie którym osobom ale zawsze piszê to co uwa¿am.
Pamiêtam jak wszyscy g³o¶no krzyczeli¶my a ja osobi¶cie najg³o¶niej Smile, aby siê w koñcu porz±dnie promowaæ na imprezach lokalnych. Dla tego w tamtym roku odby³o siê to z wielk± pomp±, jak na nasze mo¿liwo¶ci. W tym roku jednak wszytko siê zmieni³o poniewa¿ pokazy g³ówne, bêd± nad Wis³±. Z tego co mi wiadomo, to na lotnisku bêd± jakie¶ atrakcje towarzysz±ce typu zlot jaki¶ samochodów ,podobno jakie¶ lekkie czo³gi ( nie wiem czy je¿d¿±ce) oraz bêdzie mo¿na obejrzeæ starty i l±dowania ekip bior±cych udzia³ w pokazach nad Wis³± .No i na pewno te¿ bêdzie pokaz statyczny samolotów AZM i tych czekaj±cych miêdzy pokazami. Je¶li to nie wszytko, to mam nadzieje, ¿e S³awek dopisze resztê.
Ja osobi¶cie nie mogê siê ju¿ doczekaæ tych pokazów ale nie mogê te¿ znale¼æ argumentów, które by mnie przekona³y by siedzieæ na lotnisku a nie na wzgórzu tumskim i patrzeæ na
pokazy.
Mo¿na oczywi¶cie zasugerowaæ stoisko modelarskie nad Wis³a ale nie wiem czy to jest technicznie mo¿liwe no i ca³kowicie odpada latanie modelami bo to ju¿ us³ysza³em. Czyli
tylko wystawka statyczna modeli.
Znacie mnie dobrze koledzy jak bardzo jestem za modelarstwem i za nasz± grup± ale te rozwi±zanie tegoroczne jest dla modelarzy do¶æ k³opotliwe.Osobi¶cie s³ysza³em g³osy osób bior±cych udzia³ w pokazach 2009, ¿e tamtych pokazów w wiêkszo¶ci nie widzieli bo albo siedzieli w namiocie z dzieciakami albo pilnowali stoiska i nigdzie siê nie mogli ruszyæ i chcieliby w koñcu nacieszyæ siê takimi pokazami.
Moja propozycja jest taka, aby w tym roku odpu¶ciæ sobie stoisko modelarskie tak aby ka¿dy spokojnie te pokazy z rodzinami obejrza³ i siê nimi nacieszy³, a za rok, jak ju¿ bêdziemy wiedzieli jak to wszystko wygl±da, to siê ju¿ to wszytko na spokojnie przemy¶li. Ja osobi¶cie uwa¿am, ¿e modelarze powinni na pokazach lataæ modelami a jak nie mo¿na, to trzeba sobie odpu¶ciæ bo bêdzie wiêcej nerwów ni¿ zabawy i po¿ytku. Skoro nie da siê w pe³ni pokazaæ modeli czyli w locie to je¶li chodzi o nas to trzeba pomy¶leæ o organizacji jakiego¶ co rocznego pikniku modelarskiego i zapraszaæ na taki piknik modelarzy z innych miast. My¶lê , ¿e to bêdzie lepsze wykorzystanie naszych potencja³ów bez niepotrzebnych rozterek.
To jest tylko i wy³±cznie moje zdanie i bardzo proszê siê nim nie sugerowaæ. Obiecuje , ¿e dostosujê siê do decyzji wiêkszo¶æ.
Edytowane przez stawoj dnia 04.03.2010 14:10
 
robloz
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 04.03.2010 08:36
Awatar

Moderator


Postów: 2369
Data rejestracji: 19.05.08

Zgadzam siê w 100% z Wojtkiem. Rozpoczynaj±c budowê Ju-87 my¶la³em, ¿e bêdzie okazja pokazaæ go w locie wiêkszej publiczno¶ci. Teraz zapa³ trochê zmala³ i prawie od miesi±ca nic nie zrobi³em nie .Tak¿e wola³bym ogl±daæ samoloty w tym do czego s± stworzone, czyli do lotu- a nie w czasie tankowania. Ale my¶lê, ¿e mo¿e po jakim¶ spotkaniu w wiêkszym gronie dojdzie do kompromisu i ka¿dy bêdzie zadowolony ( choæ na pewno nie w 100%)
Edytowane przez robloz dnia 04.03.2010 08:36
Robert

Taranis-2.4Ghz
combat- Me 110 . P 40. "zero"
Makiety -Fly Baby.
Budowa- Zlin Z 37 Cmelak.
 
Andy
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 04.03.2010 13:51
Awatar

modelarz


Postów: 1539
Data rejestracji: 07.12.08

Moja propozycja jest taka, aby w tym roku odpu¶ciæ sobie stoisko modelarskie tak aby ka¿dy spokojnie te pokazy z rodzinami obejrza³ i siê nimi nacieszy³, a za rok, jak ju¿ bêdziemy wiedzieli jak to wszystko wygl±da, to siê ju¿ to wszytko na spokojnie przemy¶li. Ja osobi¶cie uwa¿am, ¿e modelarze powinni na pokazach lataæ modelami a jak nie mo¿na, to trzeba sobie odpu¶ciæ bo bêdzie wiêcej nerwów ni¿ zabawy i po¿ytku. Skoro nie da siê w pe³ni pokazaæ modeli czyli w locie to je¶li chodzi o nas to trzeba pomy¶leæ o organizacji jakiego¶ co rocznego pikniku modelarskiego i zapraszaæ na taki piknik modelarzy z innych miast. My¶lê , ¿e to bêdzie lepsze wykorzystanie naszych potencja³ów bez niepotrzebnych rozterek.

Moje stanowisko w sprawie jest takie, jak w³a¶nie wyrazili je Wojtek i Robert.
My¶lê, ¿e i tak nie zabraknie okazji do spotkañ w szerszym gronie na lotnisku i zaprezentowania swych modeli i ich lotów, chocia¿by dla kolegów modelarzy.

PS.
Jakie¶ prognozy spotkania na otwarcie sezonu?
Ewentualnie uprzejmie proszê o wziêcie pod uwagê, i¿ 17-ego kwietnia jest spotkanie inauguracyjne ALIGN RC Klubu w Warszawie - na które wszystkich chêtnych zapraszamy niezale¿nie od nazwy producenta swoich modeli.
Edytowane przez Andy dnia 04.03.2010 13:55
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gifrcradom.pl/admin/foto/corsair4.gif
_____________________
DX6i, DX7, DX7S, DX9 - 2.4GHz

- T-REX 500 ESP - AirWolf
- T-REX 500 GF - Hughes 500E
- Beechcraft-Bonanza 15E ARF
- Katana MD - Precision Aerobatics
- F4U-1D Corsair 50 ARF
- EXTRA 300 MM
- Pitts Python - Haikong Model
- w ci±g³ej budowie SZD 39 Cobra 17
 
SlavikS
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 04.03.2010 15:29
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

Na dzieñ dobry moje zdanie jest lekko odmienne.
Ja uwa¿am, ¿e nie powinni¶my odpuszczaæ takiej okazji do pokazania siê jak± jest piknik. Nie ma szczegó³owego programu obu dni, wiêc nie wiadomo co siê bêdzie przez te dwa dni dzia³o. Czy bêd± ró¿ne pokazy lotnicze w oba dni, które warto obejrzeæ, czy bêd± "powtórki", czy mo¿e latanie bêdzie jednego dnia, a dodatkowe atrakcje drugiego. Za du¿o niewiadomych. Mniejsze obci±¿enie lotniska mo¿e te¿ byæ plusem - byæ mo¿e da siê pokazaæ modele w powietrzu zainteresowanej publice, która dotrze na lotnisko. Pytanie gdzie mia³o by byæ stoisko modelarskie - na lotnisku, czy gdzie¶ na Skarpie, przy Sobótce - jak to sobie organizatorzy wyobra¿aj±? My¶lê, ¿e nawet je¿eli mia³a by byæ tylko wystawka modeli bez latania, to warto j± zrobiæ (oczywi¶cie wystawka ma sens tylko tam, gdzie bêdzie siê krêciæ wiêkszo¶æ ludzi). My¶lê, ¿e da siê to tak zorganizowaæ, ¿eby kto¶ ca³y czas by³ na stoisku. Mo¿e jednego dnia wystawka, drugiego dnia pokazy na lotnisku? Wiêkszo¶æ pytañ jest do organizatorów, ale moim zdaniem temat jest do przegadania jak bêdziemy znaæ ich wizje i oczekiwania (je¿eli takowe w stosunku do naszej grupy maj±). Tak szybko bym siê nie poddawa³ - Robert bierz siê do roboty !!!! Smile a i makiety Andrzeja robi± niesamowite wra¿enia nawet stoj±c na ziemi. Modeli i modelarzy od zesz³ego pikniku nam sporo przyby³o.
W zesz³ym roku najbardziej zajmuj±ce by³y rzutki i ekipa, która siedzia³a z dzieciakami w namiocie faktycznie niewiele skorzysta³a z pokazów. My¶lê, ¿e reszta kolegów (nawet pilnuj±cych stoiska) obejrza³a co chcia³a (ja przynajmniej jestem zadowolony) bo w czasie najlepszych wystêpów (¯ela¼ni, Szufa) i tak o modelach nikt nie chcia³ gadaæ - wszyscy patrzyli w niebo z otwartymi ustami Smile
Poza tym plakietka organizatora ma swoje plusy Wink
A P³ocki piknik modelarski - obie rêce ZA.
Edytowane przez SlavikS dnia 04.03.2010 15:51
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
India
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 04.03.2010 16:04
Awatar

modelarz


Postów: 119
Data rejestracji: 04.09.08

Od jakiego¶ czasu rozmawiam (g³ównie z docieraj±cymi na pierwsze pietro) o Waszej wizji.
Moje propozycje:
1. Dwa stoiska -statyka nad Wis³±, lotne - lotnisko
2. Lotno statyczne - lotnisko.
3. jedno tu lub Wis³a.

To co s³yszê, to chêæ odpuszczenia udzia³u....
Wizjê imprezy dopasowujemy do ¿ycia, materia³y wstêpne przewidywa³y udzia³- teraz wszysko dopasowujemy (po¶lizg ze strona by³ zauwa¿alnySad( ), decyzja nalezy do Was, nie do mnie.
--
S³awek
 
AQUARIUS
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 04.03.2010 16:28
Awatar

Moderator


Postów: 1749
Data rejestracji: 07.10.08

Moje stanowisko:
1.Stoisko nad wis³± w okolicy sobótki + loty lekkimi modelami z pianki (w tym koniecznie COMBAT - bo to jest bardzo widowiskowa konkurencja). Nie wierzê, ¿e program pokazów w powietrzu bêdzie napiêty jak baranie jajca - z doswiadczeñ z poprzednich pikników wynika, ¿e wakaty kilkudziesiêciominutowe to norma - a ludzi zaj±c czym¶ tzreba. Skoro nie mo¿na, bo istnieje zagro¿enie dla lataj±cych w powietrzu samolotów, to czy na lotnisku, gdzie co chwila co¶ bêdzie startowa³o i l±dowa³o bêdzie ono mniejsze - bez jaj!
2. Stoisko statyczne nad wis³± i np. rzutki -ale proponujê ju¿ zacz±æ szukaæ chêtnych, którzy bêd± tam warowaæ Sad
Edytowane przez AQUARIUS dnia 04.03.2010 16:29
 
robloz
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 04.03.2010 17:57
Awatar

Moderator


Postów: 2369
Data rejestracji: 19.05.08

Ju-87 bêdzie na czas bez obaw Wink .Co do wystawki nad Wis³± da siê to zrobiæ pod warunkiem, ¿e organizatorzy zorganizuj± co¶ w rodzaju wej¶ciówek z wjazdem lub zapewni± rezerwacjê miejsca.Podej¿ewam, ¿e mo¿e byæ ograniczony wjazd pojazdów nad Wis³e.Combaty to jest to Smile
Robert

Taranis-2.4Ghz
combat- Me 110 . P 40. "zero"
Makiety -Fly Baby.
Budowa- Zlin Z 37 Cmelak.
 
India
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 05.03.2010 08:22
Awatar

modelarz


Postów: 119
Data rejestracji: 04.09.08

" Nie wierzê, ¿e program pokazów w powietrzu bêdzie napiêty jak baranie jajca - z doswiadczeñ z poprzednich pikników wynika, ¿e wakaty kilkudziesiêciominutowe to norma - a ludzi zaj±c czym¶ tzreba. Skoro nie mo¿na, bo istnieje zagro¿enie dla lataj±cych w powietrzu samolotów, to czy na lotnisku, gdzie co chwila co¶ bêdzie startowa³o i l±dowa³o bêdzie ono mniejsze - bez jaj!"


Do AQUARIUS
Problem jest z przepisami- impreza masowa ma swoje prawa. Latanie nad publiczno¶ci± nie wchodzi w grê, a ca³y teren Sobótki jest nia zajêty... No chyba , ¿e chcesz dodatkowo ubezpieczyæ od OC i wywalczyæ zgode ULC.
Powiniene¶ wiedzieæ, robimy POKAZY LOTNICZE, formu³a ¶wiêta Klubu odesz³a do histori.
Tak wygl±da ten problem z drugiej strony.
--
S³awek
 
AQUARIUS
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 05.03.2010 15:31
Awatar

Moderator


Postów: 1749
Data rejestracji: 07.10.08

"1. Dwa stoiska -statyka nad Wis³±, lotne - lotnisko
2. Lotno statyczne - lotnisko.
3. jedno tu lub Wis³a.
"
Czy na latanie na lotnisku w casie pokazów te¿ mamy siê ubezpieczyc i wywalczyæ zgodê ulcu, bo logicznie rozumuj±c na lotnisku modele te¿ bêd± stanowiæ zagro¿enie?
Edytowane przez AQUARIUS dnia 05.03.2010 15:32
 
Mateuszm
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 05.03.2010 18:19
Awatar

modelarz


Postów: 91
Data rejestracji: 03.11.09

zagro¿enie stanowi± wszedzie gdzie s± osoby trzecie
Turnigy 9X v2 2.4 Ghz
delta, troll 3D, Trenerek, HK 450
F-22, F3A Ikarus - w budowie
_______________________________
Pozdrawiam, Mateusz
 
tomasz nowak
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 05.03.2010 19:19
Awatar

modelarz


Postów: 92
Data rejestracji: 31.10.09

Nie wiem czy mam wogole jakis glos w tej sprawie ale jakby co to ja popieram SlavikSa bo nie mozemy sie poddawaæ!! Nie wiem czy zdaze opanowac latanie do tego stopnia zeby tez cos pokazac no ale Wy musicie koniecznie, bo jak dla mnie to najciekawsze s± w³a¶nie MODELE, które mozna z bliska obejrzec podniesc i potem zobaczyc jak takie cos moze latac!! A moze!! I to o wiele ciekawiej niz jakies samoloty prawdziwe. Juz chyba kazdy widzial startujace i ladujace samoloty, albo jak jakis stary samolot robi kolko nad lotniskiem, problem w tym ze tak malo ludzi wie wogole co to modelarstwo i jak ciezko jest zrobic cos co bedzie wygl±daæ i latac jak prawdziwy samolot, a co dopiero tak jak to Wy robicie... Uwa¿am ¿e trzeba pogadaæ o tym z g³ównymi organizatorami. Trzeba walczyæ o swoje!! Pfft
Edytowane przez tomasz nowak dnia 05.03.2010 19:19
Chwilowa przerwa w lataniu, czas na maturê Wink

pozdrawiam
 
Mateuszm
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 05.03.2010 19:25
Awatar

modelarz


Postów: 91
Data rejestracji: 03.11.09

popieram Tomka. jestem pocz±tkuj±cy, ale widzia³em samoloty na ziemii i w powietrzu. Owiele lepsze s± te w powietrzu. Tylko pod warunkiem ¿e w kó³ko co¶ siê bêdzie dziaæ, bo jak nic siê niedziej przez pó³ godziny to ludzie odje¿d¿aj± i na nastêpne pokazy nie przyje¿d¿aj± bo s±dz±, ¿e bêdzie nudno i s³abo zorganizowane. Nad Wis³± napewno znajdzie siê miejsce. przecie¿ ca³y p³ock nie stoi na pla¿y przez 5 godzin i nie zajmuje ca³ej dostêpnaj powierzchni. zawsze mo¿na ogrodziæ kawa³ek ziemi ta¶m± na pó³godziny na pokazy, aby nikt nie wszed³ tam
Turnigy 9X v2 2.4 Ghz
delta, troll 3D, Trenerek, HK 450
F-22, F3A Ikarus - w budowie
_______________________________
Pozdrawiam, Mateusz
 
juras
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 05.03.2010 20:25
Awatar

modelarz


Postów: 107
Data rejestracji: 15.05.09

Do Mateuszm.
S±dzê ,¿e w³a¶nie ca³y P³ock i nie tylko bêdzie sta³ nad Wis³± i to nie 5 godzin a nawet 10 . Klimat pokazów prawdziwych samolotów w locie nad wod± i jeszcze z kolorowymi dymami na tle katedry to nie lada gratka dla ka¿dego mi³osnika lotnictwa. Smile
 
tomasz nowak
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 05.03.2010 21:40
Awatar

modelarz


Postów: 92
Data rejestracji: 31.10.09

Tak. ale je¿eli bêd± zbyt d³ugie przerwy to ludziom siê znudzi... zostan± tylko ci ktorzy beda wiedzieli co bedzie dalej, a to chyba o to chodzi zeby zainteresowac wlasnie tych ktorzy nic o tym nie wiedz±...
Chwilowa przerwa w lataniu, czas na maturê Wink

pozdrawiam
 
artplo
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 05.03.2010 21:56
Awatar

modelarz


Postów: 380
Data rejestracji: 18.05.08

Jak by³o na ostatnim pikniku , to ka¿dy widzia³
Byli¶my przeganiani jak stado baranów
Jako¶ mi ciê¿ko to sobie wyobraziæ , loty modeli nad wis³±
Jak zabezpieczyæ miejsce na modele i loty ? , odgrodziæ ta¶m± ?
Ale to moje zdanie Smile
Dostosuje siê do wiêkszo¶ci
Aurora 9
Tarot 650/Naza V2
 
Grabos
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 06.03.2010 00:04
Awatar

modelarz


Postów: 320
Data rejestracji: 19.05.08

Wed³ug mnie nie ma sensu robiæ w tym roku naszej wystawki poniewa¿ pokazy trwaj± 2 dni a nikomu nie bêdzie siê chcia³o siedzieæ ca³e 2 dni od samego rana do wieczora przy modelach i ich pilnowaæ o lotach nie ma mowy jedynie co to mo¿e Paw³a mikrusy gdzie¶ z boku... Ja jestem za Nie.
Bez ta¶my i tak nie poleci...
 
lopez 16
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 06.03.2010 07:01
Awatar

modelarz


Postów: 629
Data rejestracji: 04.09.08

Wed³ug mnie tez nie ma sensu robiæ tego stoiska ,bo nigdzie nie ma takiego miejsca ¿eby go pilnowaæ i jednocze¶nie mieæ dobry widok na pokazy.

stoisko na pokazach(w takiej formie jak chwilowo jest przewidziana czyli na lotnisku lub na dole)----NIE

PIKNIK MODELARSKI W P£OCKU----jak najbardziej TAK
Edytowane przez lopez 16 dnia 06.03.2010 07:02
Edge 2.20 - w budowie
Xeno multiplex
Flamingo
Hydroboat
 
Andy
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 06.03.2010 10:00
Awatar

modelarz


Postów: 1539
Data rejestracji: 07.12.08

Wed³ug mnie tez nie ma sensu robiæ tego stoiska ,bo nigdzie nie ma takiego miejsca ¿eby go pilnowaæ i jednocze¶nie mieæ dobry widok na pokazy.

stoisko na pokazach(w takiej formie jak chwilowo jest przewidziana czyli na lotnisku lub na dole)----NIE

PIKNIK MODELARSKI W P£OCKU----jak najbardziej TAK


Patrzcie, patrzcie,
taki m³ody a jak rozs±dnie my¶li.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gifrcradom.pl/admin/foto/corsair4.gif
_____________________
DX6i, DX7, DX7S, DX9 - 2.4GHz

- T-REX 500 ESP - AirWolf
- T-REX 500 GF - Hughes 500E
- Beechcraft-Bonanza 15E ARF
- Katana MD - Precision Aerobatics
- F4U-1D Corsair 50 ARF
- EXTRA 300 MM
- Pitts Python - Haikong Model
- w ci±g³ej budowie SZD 39 Cobra 17
 
tomasz nowak
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 06.03.2010 10:32
Awatar

modelarz


Postów: 92
Data rejestracji: 31.10.09

tak... ale zawsze mozna poprosic o t± godzinkê tylko dla modelarzy i nie robic zadnej wystawy tylko po prostu polatac ew. jak ktos bedzie na prawde chcial obejrzec z bliska to mozna mu pokazac, ale stoisko to trochê nie za bardzo, bo rzeczywiscie nie bedzie chetnych do pilnowania modeli kosztem pokazów... A jezeli chodzi o bezpieczeñstwo ludzi to chyba nie ma problemu troche mozna odejsc (mysle o lotnisku bo nad Wis³± to nie ma nawet co siê wyg³upiaæ) A je¿eli chodzi o piknik modelarski to jestem ZA!!!!
Edytowane przez tomasz nowak dnia 06.03.2010 10:33
Chwilowa przerwa w lataniu, czas na maturê Wink

pozdrawiam
 
SlavikS
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 06.03.2010 12:01
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

W koñcu jaka¶ wymiana zdañ Smile - i dobrze.
Patrz±c na trze¼wo i realnie - na latanie nad Wis³± bym siê nie nastawia³ i nikogo do tego nie bêdê namawia³. Warunków do tego w tych okolicach nie ma - bezpieczeñstwo najwa¿niejsze. Czy bêdzie mo¿na lataæ na lotnisku? Ja my¶lê, ¿e mo¿na to zorganizowaæ - w koñcu teraz te¿ latamy razem z szybowcami, motolotniami, mikrolotami i siê nie gryziemy Smile - przy zachowaniu zasady, ¿e nie latamy nad pasem i odgrodzeniu terenu naszego l±dowiska od biegaj±cej publiki mo¿na pokazaæ ¶mig³owce i l¿ejsze modele w akcji. Du¿o terenu do tego nie potrzeba i kolizji z l±duj±cymi i startuj±cymi samolotami nie bêdzie. Zreszt± co taki lekki model mo¿e zrobiæ du¿emu samolotowi - to raczej trzeba siê baæ o nasze modele i schodziæ z drogi wiêkszym. Pytanie tylko, czy kto¶ z grupy jest chêtny ¿eby siedzieæ na lotnisku z dala od g³ównych atrakcji Smile Dlatego pyta³em o program pokazów bo jak pierwszy i drugi dzieñ bêdzie to samo to pokazy mo¿na zaliczyæ w pierwszy dzieñ, a drugi zainstalowaæ siê na lotnisku z pokazami - oczywi¶cie nie w takiej formie jak by³o w zesz³ym roku. Artplo dobrze pisze - ¿eby nie by³o przeganiania "jak stada baranów".
Wracaj±c do stoiska i wystawki - nie przes±dzajcie z góry, ¿e nie bêdzie chêtnych do pilnowania sprzêtu - choæby ja siê piszê i mam nadziejê, ¿e jeszcze kto¶ z kolegów z grupy zechce mi towarzyszyæ Wink Zróbmy namiot, baner, trochê modeli. Taka jest moja wstêpna propozycja. Je¿eli wiêkszo¶æ bêdzie na nie i nie bêdzie chêtnych to trudno, ale tak jest najpro¶ciej.
lopez 16 napisa³/a:
Wed³ug mnie tez nie ma sensu robiæ tego stoiska ,bo nigdzie nie ma takiego miejsca ¿eby go pilnowaæ i jednocze¶nie mieæ dobry widok na pokazy.

Adrian - sk±d wiesz? By³y jakie¶ propozycje lokalizacji stoiska?
Moim zdaniem na wi±¿±ce decyzje jest za wcze¶nie - poznajmy wiêcej szczegó³ów. Do zorganizowania stoiska, czy pokazów nie potrzeba nam 4 miesiêcy Smile
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Moje ¿elazko modelarskie Materia³y i techniki 24 16.08.2016 22:27
10 sierpnia 2010 i stó³ Umawiamy sie na latanie 17 28.04.2012 11:28
Pokazy 2011 - nasze materia³y Zdjêcia i filmy 23 19.07.2011 16:31
IV p³ocki piknik lotniczy 2010 Zdjêcia i filmy 21 30.01.2011 22:16
¶lizgi ¶niegowe 2010/2011 Zdjêcia i filmy 1 01.01.2011 23:41
statystyka