Zobacz temat
RC P³ock :: Wie¶ci z kraju i zagranicy :: Inne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
naklejki na samochód
stawoj
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02.10.2008 22:52
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Witam. Mam pytanie , czy byli by chetni na takie naklejki na samochód na ty³ z naszym logo ?. Wiele klubów robi sobie takie naklejeczki i chyba nasi szybownicy tez maj± Znam Pana który robi takie ¿eczy na ploterze tn±cym i mo¿e nam to zrobiæ ale trzeba wybraæ jakie. Ja mam takie propozycje:

womacomp.republika.pl/foto/forum/naklejki/samolot.jpg

womacomp.republika.pl/foto/forum/naklejki/samolot2.jpg

womacomp.republika.pl/foto/forum/naklejki/helikopter.jpg

Naklejki bêd± o wymiarach tak oko³o 18 cm na 18 cm , starczy ?
Teraz tak , wybieramy jedno logo najbardziej charakterystyczne jesli chodzi o latanie czyli z samolocikiem czy heliki chca naklejkê z helikopterem a my z samolotem ?
Pod obrazkiem bedzie adres strony rcplock.pl.
Teraz jesli byli by chêtni to ile jest ciemnych samochodów a ile jasnych , bo trzeba robiæ dwie wersje :jasne i ciemne naklejki.

Po ile by wysz³y , tego nie wiem ale beda to raczej symboliczne op³aty.
Chcia³bym aby wypowiedzia³o siê jak najwiêcej osób Smile
Uwa¿am ¿e bêdzie to fajna reklama naszej strony Smile ?
Edytowane przez stawoj dnia 02.10.2008 23:35
 
artplo
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02.10.2008 23:14
Awatar

modelarz


Postów: 380
Data rejestracji: 18.05.08

Jestem za Smile
 
stawoj
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02.10.2008 23:59
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

artplo napisa³/a:
Jestem za Smile


OK fajnie Artur ale precyzyjniej ? :0
 
SlavikS
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 03.10.2008 07:27
Awatar

Administrator


Postów: 2229
Data rejestracji: 20.05.08

Pomys³ mi siê podoba Smile
Wielko¶æ moim zdaniem wystarczaj±ca.
Ja jestem za propozycj± nr 2, ale heliki pewnie bêd± chcia³y obrazek nr 3 Smile
Moim zdaniem mog± byæ 2 wersje (samolot i heli).
Teraz kolor samochodu - zobaczê jak umyjê Smile
Tak powa¿nie to Wojtek wiesz jaki mam kolor samochodu. Ni to totalnie jasne ni to ciemne bordo, ale wydaje mi siê , ¿e czarna naklejka bêdzie lepiej pasowaæ.
Tyle z mojej strony.
P.S.
1) Czy ten cz³owiek móg³by robiæ inne rzeczy na tym ploterze z cienkiej folii samoprzylepnej (¿eby to tonê nie wa¿y³o)? Chodzi o napisy czy rysunki np. na kad³ub, skrzyd³o ... Co trzeba by by³o dostarczyæ, jaki koszt.

2) Mo¿e warto by zrobiæ sobie mniejsze wersje naklejki na modele - co¶ takiego jak ja mam na lotkach (napis z adresem strony + wybrane logo)
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
misiek
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03.10.2008 08:25
Awatar

modelarz


Postów: 85
Data rejestracji: 18.05.08

Czesc
Mi tez sie pomys³ podoba i nawet mam kilka propozycji co to naklejek z helikiem Smile

1.
www.rcplock.pl/naklejki/1.jpg

2.
www.rcplock.pl/naklejki/2.jpg

3.
www.rcplock.pl/naklejki/3.jpg

4.
www.rcplock.pl/naklejki/4.jpg

Pozdrawiam
-----------------------------------------
Pozdrawiam
Misiek

Jest:
Katana 3D
Turnigy 9X v2 2,4GHz
Nismo Coppermix Silvia TT-01D
------------------------------------------
TEAM RC P£OCK
www.teamrcplock.pl
------------------------------------------
 
www.teamrcplock.pl
private9
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03.10.2008 08:33
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Witam, rowniez dopisuje siê do tematu. Mam tylko pytanie czy to bêd± same obrazki czy pod tym jaki¶ napis, bo ja bym proponowa³ aby wybraæ, z obrazków to co poda³ Wojtek np. 2 dla samolociarzy i pod spodem napis RC P£OCK, a dla nas helimaniaków 3 obrazke i pod nim napis RC P£OCK
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
stawoj
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 03.10.2008 09:08
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Arkadiusz Flejszer napisa³/a:
Witam, rowniez dopisuje siê do tematu. Mam tylko pytanie czy to bêd± same obrazki czy pod tym jaki¶ napis,


jak wczesniej napisa³em pod obrazkiem mo¿e byc napis rcplock.pl na szeroko¶c ca³ego obrazku albo jak chcecie RC P£OCK
 
szybownik
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 03.10.2008 20:42
Awatar

modelarz


Postów: 24
Data rejestracji: 20.05.08

jestem chêtny obrazek z samolocikiem + napis rc p³ock poproszê - golfik bordowy czyli raczej ciemny , trza pomy¶leæ o opcji tylnej szyby bo ja klapê mam zajêt± szybowczykiem Smile
 
AQUARIUS
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 07.10.2008 23:44
Awatar

Moderator


Postów: 1746
Data rejestracji: 07.10.08

Witam, dopiero co siê zalogowa³em. Marcin z tej strony - nie wiem czy kojarzycie (lataj±ce skrzyde³ka i zielona skoda felicja)). Co do nalepek, to nie chce siê szczególnie chwaliæ, ale to mój chleb powszedni - ostatnio oklejem samochody kolegom aeroklubowiczom nie)Mam opracowanych kilka wzorków szybowców i wilgê, nalepki z folii winylowej, ploterowanej klejonej z transferu. Jak mi sie uda to wrzucê dostêpne wzory. Apropos wzorów to mapê bitow± tzreba przetrasowaæ i zredukowac ilo¶æ wêz³ów - taka tam d³ubaniana. Plotery tn±ce przymuj± pliki wektorowe np. w corelu, Chodzi o to , ¿e jak siê zaniesie mapê bitow± i zamówi nalepkê to kasuj± zaraz za jej przygotowanie - generalnie agencje nie lubia siê grzebac w duperelach Najlepiej zanie¶æ przygotowany wzór - jest szybciej i taniej. Móg³bym siê tym zaj±æ je¶li chcecie. Oczywi¶cie nie za calkiem friko nie). Nalepki w aeroklubie rozprowadzam za 15 zeta z przyklejeniem. Wielko¶c tak oko³o 17 cm.



A gdyby kto¶ chcia³ przejrzeæ jakie mam dostêpne wzory to s³u¿ê pdf-em. Niestety nie wiem jak go tu wrzuciæ, zainteresowanym mogê przeslac na maila. Acha i co do tych nalepek to wa¿na rzecz - ¿eby najmniejsze elementy nie mia³y mniej ni¿ 3 mm - poprostu siê odklej± przy pierwszym myciu auta, no i nie wszytkie plotery (zw³aszcza te z g³owica nieaktywn±) mog± sobie z takimi szczegó³ami nie poradziæ. W zwi±zku z tym np. ten rysuneczek z ch³opcem steruj±cym ¶mig³owcem mia³by sens, gdyby nalepka mia³a z metr wysoko¶ci... Lepsze s± takie symboliczne, proste w formie jak te pozosta³e. Ale siê rospisa³em!
 
stawoj
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 08.10.2008 11:05
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Dobrze wiedzieæ Marcin, ¿e takie co¶ robisz, zobaczymy najpierw co ten gosciu mi przygotuje i za ile.
Wklejam propozycjê Marcina :

womacomp.republika.pl/foto/forum/naklejki/n1.jpg
womacomp.republika.pl/foto/forum/naklejki/n2.jpg
Edytowane przez stawoj dnia 08.10.2008 11:06
 
Grabos
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 08.10.2008 11:52
Awatar

modelarz


Postów: 320
Data rejestracji: 19.05.08

Ja rówznie¿ jestem zaSmile co prawda nie mam samochodu ale doradzic mogeGrin z propozycji Marcina wybra³ bym 7 (po lewej na dole)
Bez ta¶my i tak nie poleci...
 
private9
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 08.10.2008 13:33
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Marcin, ile bedzie u Ciebie kosztowa³o, naklejka ta na bia³ym tle druga. Ja bym poprosi³ 10 szt.
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
stawoj
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 14.10.2008 21:29
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

womacomp.republika.pl/foto/forum/naklejki/samolot2.jpg

womacomp.republika.pl/foto/forum/naklejki/helikopter.jpg

Odpisa³ mi ju¿ znajomy w sprawie naklejek (takimi jak wy¿e)j z napisem pod spodem rcplock.pl Musze odpisaæ ilu by by³o chêtnych.

Cze¶æ Wojtku
Przepraszam, ¿e tak pó¼no siê odzywam lecz prawie ca³y poprzedni tydzieñ by³em poza P³ockiem.

Je¿eli nie jest za pó¼no, to obejrzyj projekty naklejek.
Proponujê wykonaæ naklejki z folii metalic, kontur samolotu lub helikoptera z tekstem naniesiony bêdzie bezpo¶rednio na lakierze samochodu (bez t³a z innej folii). Bêdzie to jednak wymaga³o wyklejenia naklejek przeze mnie.

Wymiary - szer. 18 cm., wys. 11,5 cm (chyba ¿e chcesz inny wymiar, lecz nie mniejszy).
Koszt jednej naklejki z oklejeniem (w P³ocku) - 15 z³.
W za³±czeniu - projekty (krawêdzie konturów bêd± proste)

Pozdrawiam - S³awek.
Edytowane przez stawoj dnia 14.10.2008 21:33
 
SlavikS
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 14.10.2008 21:56
Awatar

Administrator


Postów: 2229
Data rejestracji: 20.05.08

Powiem szczerze, ¿e projekty Marcina bardziej mi le¿±. Mia³y byæ jeszcze wzory Marcina z samolotami - co siê z tym dzieje? Cena ta sama to proponujê daæ zarobiæ koledze z forum Smile
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
stawoj
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 14.10.2008 22:24
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

mi osobi¶cie te¿ siê bardziej podobaj± ale Marcin zagl±da na forum i nic juz nie pisze. Napisa³em do niego na PW , zobaczymy
 
AQUARIUS
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 15.10.2008 23:11
Awatar

Moderator


Postów: 1746
Data rejestracji: 07.10.08

Juz odpisujê. Tu nie chodzi o zarabianie, naprawdê musia³bym tych nalepek zrobic duuu¿o ¿eby na tnich zarobiæ. Chodzi o to, zeby przyj±æ jaki¶ styl. Nalepka mog³aby byæ jednocze¶nie logo naszej grupy. Mo¿naby zrobiæ inn± dla ¶mig³owcowców i inn± dla samolociarzy, ale tak, ¿eby by³y na nich elementy wspólne (np. jakis napis z obwódka, czy co¶ w tym stylu). Jak przyjmiemy jakie¶ logo to mozna bêdzie pomy¶leæ np. o koszulkach - fajnie by by³o siê wyrózniaæ np. na jakim¶ pikniku lotniczym. Co do nalepke z samolotami, to wysy³am do Tomka PDF-a z nalepkami, które wciskam kolegom z Aeroklubu, nie wiem czy bêda adekwatne do modelarstwa, ale ka¿d± mo¿na zmodyfikowaæ-dodaæ napis, itp. Tego pdfa mozna rozes³aæ dalej. Co do samego ploterowania, to dobrze, ¿eby by³o ich jak najwiêcej na raz - wyjdzie szybciej i taniej W niedzielê jestem na lotnisku do 16 na dyrzu¿e, wezme te nalepki, które mam, to jakby ktos chcia³, to mo¿e podjechaæ i zobaczyæ.
 
SlavikS
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 16.10.2008 07:29
Awatar

Administrator


Postów: 2229
Data rejestracji: 20.05.08

Panowie,
Proponujê ¿eby Marcin poci±gn±³ temat. Idea i pomys³y mi siê podobaj±.
Wojtek, wrzuæ wzory na forum i robimy g³osowanie. Wybierzemy sobie logo i do przodu Smile
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
private9
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 16.10.2008 08:17
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

:confused:W takim razie g³osujemy, ja jako zabójca helików proponujê, tak± jak± do³±czy³em, co do samolociarzy to ju¿ wybierzcie z tym ¿eby napis by³ taki sam.

www.rcplock.pl/images/k.gif
Edytowane przez misiek dnia 16.10.2008 08:34
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
misiek
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 16.10.2008 08:37
Awatar

modelarz


Postów: 85
Data rejestracji: 18.05.08

Arku mi tez sie podoba tez wybieram ta Smile
Edytowane przez misiek dnia 17.10.2008 11:04
-----------------------------------------
Pozdrawiam
Misiek

Jest:
Katana 3D
Turnigy 9X v2 2,4GHz
Nismo Coppermix Silvia TT-01D
------------------------------------------
TEAM RC P£OCK
www.teamrcplock.pl
------------------------------------------
 
www.teamrcplock.pl
stawoj
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 22.10.2008 15:34
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Propozycje Marcina dla samolociarzy.

womacomp.republika.pl/foto/forum/samolot.jpg



Ja by³ bym za trzecim czyli pierwszym od lewej w drugim rzêdzie, bo niech to wyglada na pilota modeli a nie na pilota prawdziwego samolotu. Jest te¿ bardzo zbizona do logo co wybrali heliki. Ale liczy siê wiêkszo¶c w g³osowaniu Smile . Panowie wybieraæ !!
Edytowane przez stawoj dnia 22.10.2008 15:29
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jak zrobiæ naklejki? Materia³y i techniki 6 17.03.2011 20:44
pytanko (samochód carson) Nasze lataj±ce modele RC 9 29.01.2010 15:23
statystyka