Zobacz temat
RC P³ock :: Hyde Park :: Inne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
Koszulki dla naszej grupy
stawoj
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 22:05
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Andy napisa³/a:
Myslê, ¿e S³awek ma w zupe³no¶ci racjê, zarówno co do koloru (Panowie wlejcie trochê koloru choæ na te koszulki - modele mamy kolorowe, a koszulki maj± btyæ szare?), jak równie¿ co do umieszczenia g³ównego du¿ego logo na plecach i dodatkowego ma³ego na przedniej stronie koszulki z lewej strony.
Jestem ca³kowicie za propozycj± S³awka.


Andy, skoro wybierasz nam koszulkê to rozumiem, ¿e razem z nami bawisz siê na naszych pokazach, tak± mam przynajmniej nadzieje
 
SlavikS
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 22:06
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

W³a¶nie przyci±gn±³em przed ekran ¿onkê i pokaza³em jej projekty koszulek, a ¿e jest wiêksz± estetk± ode mnie Wink to napiszê jej zdanie - mo¿e we¼miecie je pod uwagê. Ju¿ i tak zdania s± podzielone grafit+¿ó³ty kontra niebieski+bia³y ewentualnie bia³y+granat.
1) bia³a + granat - ³adne, ale niepraktyczne - grzebiecie przy samolotach to siê szybko umorusacie Smile
2) niebieska + bia³y - OK, praktyczne, wyra¼ne, latamy po niebieskim niebie no i mo¿na za³o¿yæ do d¿insów (jakby innych nie mo¿na by³o - dla mnie to ¿adna ró¿nica co zak³adam do d¿insów, ale chyba nie dla wszystkich) Smile
3) grafitowa + ¿ó³ta - Jest po prostu brzydka, napis jest kiepsko widoczny Smile
4) czarna + srebro - faktycznie Frydrysiak Smile - odpada !!!
5) czerwona + bia³y - kojarzy siê z ratownictwem medycznym Smile

No i jeszcze jedno mi powiedzia³a i pilnuje ¿ebym to napisa³ - pierwsze skojarzenie jakie jej siê nasunê³o patrz±c na logo z koszulki to niemiecka "gapa" (wiadomo z jakiego okresu) - cholera mo¿e co¶ w tym jest.

Reasumuj±c - ja zdecydowanie oddajê g³os na wersjê z niebiesk± koszulk±, logiem na plecach + co¶ z przodu (logo AZM albo napis rcplock czy co tam Marcin wymy¶li).

Panowie - ma nas byæ widaæ !!! Ten kolor z t³umu wyró¿nia siê zdecydowanie bardziej ni¿ grafit. Zastanówcie siê, przemy¶lcie.
My¶lê, ¿e Marcin niebawem przedstawi ostateczny projekt i wtedy proponujê przeprowadziæ demokratyczne ostateczne g³osowanie.

P.S. Oszczêd¼cie moj± ¿onê w nastêpnych postach Smile - to tylko jeszcze jeden g³os w dyskusji.
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
stawoj
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 22:17
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

I to mi sie podoba, walka do samego koñca Smile , wyci±gacie najgrubsze dzia³a Panowie !.
To ja te¿. W P³ocku jest wszytko bia³o - niebieskie, petrochemia jest bia³o - niebieska, pi³ka no¿na i chyba ca³a wis³a (klub ) jest bia³o -niebieska, nawet jaki¶ sklep nazywa siê bia³o - niebieski, AZM jest bia³o - niebieski. policja jest bia³o - niebieska, i my te¿ ?

Grafit , Panowie , grafit z bia³ym napisem
Edytowane przez stawoj dnia 07.05.2009 22:39
 
artplo
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 22:25
Awatar

modelarz


Postów: 380
Data rejestracji: 18.05.08

Mo¿e lepiej zrobiæ ankietê ,bêdzie wiadomo co komu pasuje Smile
Aurora 9
Tarot 650/Naza V2
 
SlavikS
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 22:37
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

stawoj napisa³/a:
I to mi sie podoba, walka do samego koñca Smile , wyci±gacie najgrubsze dzia³a Panowie !.
To ja te¿. W P³ocku jest wszytko bia³o - niebieskie, petrochemia jest bia³o - niebieska, pi³ka no¿na i chyba ca³a wis³a (klub ) jest bia³o -niebieska, nawet jaki¶ sklep nazywa siê bia³o - niebieski, AZM jest bia³o - niebieski. policja jest bia³o - niebieska, i my te¿ ?

Grafit , Panowie , grafit ... z bia³ym napisem


Co¶ w tym jest Smile
Wojtek, ale takiej wersji nie by³o do g³osowania !!!!!
Jak nie niebieski to inny kolor, ale wyrazisty - nie grafit !!!!! Pfft
Marcin zrób co¶ Angry
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
adi593
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 22:46
Awatar

modelarz


Postów: 87
Data rejestracji: 28.01.09

Ja uwa¿am ¿e niebieska koszulka - bedzie nas super widaæ w t³umie (a ludzi bêdzie napewno duuu¿o) i jak nas kto¶ dojrzy z du¿ym logiem na plecach (jak mówi³ S³awekSmile) to napewno bedzie du¿o zainteresowanych. A co do napisu to najlepiej bia³y bo fajnie kontrastuje z niebieskim i jest widoczny. Ja jestem zdecydowanie za niebiesko-bia³ymSmile
I koniecznie wiêksze nasze logo na plecach a z przodu jakie¶ mniejsze z napiszem rcplock bo to tylko chodzi o nas i reprezentujemy i rozg³aszamy i pokazujemy siê ¿e wogóle istniejemy, ¿eby ludzie zobaczyli ¿e w p³ocku jest modelarstwo. Bo przecie¿ ca³y ten piknik bêdzie rozg³aszany w mie¶cie wiêc ludzie napewno bêd± wiedzieæ o tym. Ale to jest tylko moje zdanieSmileSmile
Pozdrawiam,
Adrian

http://picasaweb....ian.adi593
 
private9
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 23:04
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Raczej nie dojdziemy do porozumienia z kolorami, wiêc lepiej bêdzie jak ustalimy nadruk i miejsce lub miejsca jego po³o¿enia. Powiem szczerze jesli Marcin dla mnie zrobi szar± - grafitow± z ¿óltym napisem to biorê, innych nie. I tak jestem odmieñcem w gronie samolociarzy.
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
AQUARIUS
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 23:06
Awatar

Moderator


Postów: 1749
Data rejestracji: 07.10.08

Ja powiem tak, mo¿e zóbmy ró¿owe albo têczowe, wtedy napewno bêdziemy siê wyró¿niaæ z t³umu. Obstawiam mimo wszytsko grafit, uwa¿am, ¿e w zestawieniu ¿ó³tym bêdzie stanowi³ niebanlane zetawienie. To sê kolory czysto teczniczne - a my przecie¿ nie zajmujemy siê szyde³kowaniem. Poza tym grafit - odmiana wêgla, wêgiel - na nim i jego zwi±zkach zbudowany jest nasz ¶wiat. Grafit bêdzie wiêc jako t³o symbolizowa³ wszech¶wiat. ¯ó³ty to kolor s³oñca i energii. Znak w kolorze ¿ó³tym, bêdzie oznacza³ pnkt 0, pocz±tek, kumulacjê energii w pustej (grafitowej) przestrzeni. W szaro grafitowych koszulkach bêdziemy jak rycerze Jedi, szerz±cy dobro i szlachetne idea³y w pogr±¿onym w ciemno¶ciach ¶wiecie. A wiecie co mieli rycerze Jedi... Rycerze Jedi mieli ¶wietlne miecze - laserowe cuda technologi czasów w których siê znale¼li. Taki miecz mo¿e symbolizowaæ wysuwan± antenê nadajnika, w³adzê, doskonalenie kunsztu i najwy¿sze umiejêtno¶ci (pilota¿u rzecz jasna!)
No a niebieski i bia³y to.. poprostu niebieski i bia³y.
GrinGrinGrinGrinGrinGrin Zreszt± S³awek, ¿eby¶ ty siê kobiety pyta³ w czym masz chodziæ po lotnisku - wstyd!
A co do niemieckiej gapy -no có¿ wszytko siê wszystkim z czym¶ kojarzy. Wpiszcie sobie w google gammadion i zobaczycie jak mozna zniszczyæ wizerunek staro¿ytnego symbolu znanego ludzko¶ci od tysiêcy lat i oznaczaj±cego tylko pozytywne wartosæi: energiê, p³odno¶æ, powodzenie. Przypomina Wam to co¶? No w³a¶nie...
S³awek dla Twojej ¿ony za wk³ad w dyskusjê chyba przygotujê jaki¶ specjalny projekt!
Edytowane przez AQUARIUS dnia 07.05.2009 23:08
 
adi593
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 23:14
Awatar

modelarz


Postów: 87
Data rejestracji: 28.01.09

Ale czy ten kolor naszych bluzek jest a¿ tak bardzo istotny? Wa¿ne ¿eby by³y jednakowe i to jest najwa¿niejsze. A reszta to ju¿ tylko detale.
Pozdrawiam,
Adrian

http://picasaweb....ian.adi593
 
stawoj
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 23:25
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

No w³a¶nie ca³y czas dyskutujemy, aby by³y jednakowe
 
pasik
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 07.05.2009 23:48
Awatar

Administrator


Postów: 168
Data rejestracji: 19.08.08

a ja chce byc Jedi wiec grafit z zoltym i koniec !!! Smile

a wracajac do tematu to te kolory z pozostalych sa chyba w sumie najbardziej uniwersalne wiec napewno nie bede mial problemu z zalozeniem takiej koszulki wszedzie, promujac dalej rcplock, a nie tylko na piknik, no i sumujac dluga liste za i przeciw wszystkich z nich tez wychodza najlepiej u mnie
co do wyrozniania sie to pojedyncza osoba w niebieskiej czy innej koszulce i tak sie nie wyrozni - no moze w czerwonej ale tez by sie przydaly jakies lampiony na glowie to juz gwarantowane - juz nie mowie o tym niebieskim bo jeszcze jw. pol Plocka moze przyjsc w jakichs akcentach bialo niebieskich i bedzie zonk, a w grupie z jednokolorowymi koszulkami i tak bedziemy widoczni + logo, a to najwazniejsze ... tyle w tym temacie
Pozdrawiam
Artur

DX6i - 2,4GHz # AR6200/AR6100e/Orange
Acro: Extra300 (OSMAX-91FX), Leo F3A (OsMax-120AX), Shogo EPP
ESA: MIG-3, FW190A, Su26 EPP vel Combat
 
AQUARIUS
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 00:17
Awatar

Moderator


Postów: 1749
Data rejestracji: 07.10.08

S³awek specjalnie dla Twojej ¿onki, tak jak obieca³em GrinGrinGrin, zeby jej siê z niemcami nie kojarzy³o!

rcplock.pl/images/koszulki/s2.jpg

rcplock.pl/images/koszulki/s1.jpg
Edytowane przez stawoj dnia 08.05.2009 00:27
 
SlavikS
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 07:23
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

Dobra - poddajê siê - argumenty Marcina s± nie do przebicia Smile
Wchodzê w ten grafit + ¿ó³ty.
Ale dla ¿ony ma byæ bia³a - ona siê nie "morusa" przy samolotach Smile
Projekt zajeb..... - WIELKIE dziêki.

P.S. A tego, ¿e pytam ¿onê o zdanie siê nie wstydzê - ja tam nie lubiê lataæ po sklepach z ciuchami i to ona w wiêkszo¶ci mi rzeczy kupuje Smile
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
AQUARIUS
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 07:44
Awatar

Moderator


Postów: 1749
Data rejestracji: 07.10.08

Z tym kupowaniem ciuchów, to... mam podobnie - kupujê sam, ale wybiera ¿ona. A czemu mi siê ten jpg z ró¿ow± koszulk± w ca³o¶ci nie pokazuje?
 
AQUARIUS
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 08:04
Awatar

Moderator


Postów: 1749
Data rejestracji: 07.10.08

No dobra powoli kolory nam sie wyklarowa³y. Natomiast co wy Panowie za g³upoty opowiadacie z tym logiem na plecach?! Pierwszy raz sie z taka argumentacj± spotykam. Przeanalizujmy sytuacje ró¿ne. Np. zdjêcie - czy do fotki dajmy na to grupowej bêdziemy siê ustawiaæ plecami do aparatu, czy zak³adaæ koszulki ty³ na przód? Jak bêdziemy z kim¶ rozmawiaæ, albo dajmy na to kto¶ pójdzie na scenê ¿eby parê s³ów do ludu rzec- to bêdzie sta³ do niego ty³em, a mo¿e bêdzie siê obracal w kó³ko? Ma sie rozumieæ, ¿e jak kto¶ bêdzie pilotowa³ model w czasie pokazu to bêdzie do publiczno¶ci sta³ ty³em, ale przepraszam bardzo - ilu z nas czyje sie na si³ach na taki pokaz? A jak sobie np. bluzê za³o¿ê, albo " ¿ó³te bolerko z podwy¿szonym stanem" rozpinane na brzuchu ( a brzuch mamShock coraz wiêkszy) to co bêdzie widaæ - tylko du¿y grafitowy brzuch...No chyba ¿e bolerko bedzie mia³o zapiêcie na plecachGrin My¶lê, ¿e moje argumenty s± logiczne.
 
Andy
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 08:39
Awatar

modelarz


Postów: 1539
Data rejestracji: 07.12.08

Oj widzê,¿e kolorysyczna dyskusja mocno rozkrêci³a siê na dobre.
Andy, skoro wybierasz nam koszulkê to rozumiem, ¿e razem z nami bawisz siê na naszych pokazach, tak± mam przynajmniej nadzieje

Wojtek, ja wcale nie wybieram Wam koszulki, tylko przedstawi³em swoje zdanie w tej kwestii - chyba o to chodzi³o, aby przeprowadziæ dyskusjê w temacie. Faktycznie planujê przyjazd w czerwcu na Wasza imprezê i mam nadziejê, ¿e wreszcie zobaczycie kto reprezentuje RC P³ock - Oddzia³ Radom.
A wracaj±c do kwestii kolorów, to patrz±c z bardzo dalekiej perspektywy nie wiem, czy nie warto zastosowaæ wariantu zgodnego z powiedzeniem "wilk syty i owca ca³a" (kto wilk, a kto owca?). Uznaj±c stanowisko niebieskiego obozu ¿ony S³awka (który wspiera równie¿ moja ¿ona - oczywi¶cie decyduje strona praktyczna wyboru, wyrazisto¶æ i dostrzegalno¶æ), moje i jeszcze kilku osób, w opozycji do "graficiarzy", nie wiem, czy nie mo¿na by³oby zrobiæ dwóch wzorów kolorystycznych. Wtedy ka¿dy bêdzie zadowolony i bêdzie mia³ taki kolor jaki chcia³.
Odno¶nie du¿ego loga na przodzie koszulki - myslê, ¿e nie jest to dobry pomys³. Prosze o zwrócenie uwagi co wyró¿nia i identyfikuje na koszulce ka¿dego zawodnika sportowego na boisku? Oczywi¶cie jego numer na koszulce. Proszê sobie przypomnieæ, jakiej wielko¶ci jest ten numer z ty³u koszulki, a jakiej z przodu i w którym miejscu. My¶lê, ¿e problem wielko¶ci i usytuowania znaków identyfikuj±cych na koszulkach juz dawno zosta³ dok³adnie przetestowany i dopracowany przez stylistów i projektantów z bran¿y tzw. odzie¿y sportowej.


Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gifrcradom.pl/admin/foto/corsair4.gif
_____________________
DX6i, DX7, DX7S, DX9 - 2.4GHz

- T-REX 500 ESP - AirWolf
- T-REX 500 GF - Hughes 500E
- Beechcraft-Bonanza 15E ARF
- Katana MD - Precision Aerobatics
- F4U-1D Corsair 50 ARF
- EXTRA 300 MM
- Pitts Python - Haikong Model
- w ci±g³ej budowie SZD 39 Cobra 17
 
AQUARIUS
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 09:12
Awatar

Moderator


Postów: 1749
Data rejestracji: 07.10.08

Lotnisko - nie boisko. Ale jak sam zauwa¿y³e¶ na plecach jest NUMER - a ten ma s³u¿yæ identyfikacji zawodnika i nie jest to zas³uga stylistów ale przepisów, które to precyzyjnie reguluj± - robi³em koszulki dla dru¿yn sportowych wiêc juz z tym problemem siê stykn±³em. Wieczorkim moge pode¶³ac przyk³ad. To taka analogia jakby¶my sobie na plecach popisali imiona albo pseudo. Natomiast gdzie zawodnicy maj± znak klubu? Popatrz troche na fotki w googlach. Kolor koszulek bêdzie jeden.
 
alimko
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 09:22
Awatar

modelarz


Postów: 107
Data rejestracji: 04.09.08

z tym logiem to Marcin masz racje ¿eby je daæ z przodu koszulki.
Na plecach proponuje adres strony i login z forum.
Pozdrawiam Kamil

Apka - DX6i
Model - Twinstar II - modernizacja Smile
---------------------------------------------------
 
Andy
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 09:48
Awatar

modelarz


Postów: 1539
Data rejestracji: 07.12.08

OK.
Nie ma sprawy. Nie zabieram ju¿ g³osu w temacie. Dostosujê siê do wiêkszo¶ci.Wink

Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gifrcradom.pl/admin/foto/corsair4.gif
_____________________
DX6i, DX7, DX7S, DX9 - 2.4GHz

- T-REX 500 ESP - AirWolf
- T-REX 500 GF - Hughes 500E
- Beechcraft-Bonanza 15E ARF
- Katana MD - Precision Aerobatics
- F4U-1D Corsair 50 ARF
- EXTRA 300 MM
- Pitts Python - Haikong Model
- w ci±g³ej budowie SZD 39 Cobra 17
 
stawoj
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 08.05.2009 11:22
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

rzadko bêdê w samej koszulce, jak logo bêdzie z ty³u to raczej w wiêkszo¶ci nie bêdzie widoczne
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zapis poklatkowy z naszej kamerki Inne 1 25.09.2017 21:18
Przedstawiciel grupy RC Cars Samochody RC 39 23.03.2011 23:15
statystyka