Zobacz temat
RC P³ock :: K±cik EPP i innych pianek modelarskich :: wszystko o piankach, typy, obróbka, modele z pianek
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
Super Bandit - PushPro (EDF READY)
Bienias
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 30.10.2010 21:47
Awatar

modelarz


Postów: 369
Data rejestracji: 07.07.10

No to pope³ni³em kolejnego foamyego...
Model z za³o¿enia zbudowany pod EDF ale w ostatniej fazie wykona³em go pod ¶mig³o - wygl±da jak JET a lata na ¶migle pchanym.
Pierwsze obloty mia³ dzisiaj na lotnisku (by³o wietrznie) model lata wzorcowo (pamiêtajcie ¿e nadal uwa¿am siê za przedszkolaka modelarskiego) i ¶wietnie nadaje siê jako model treningowy (podobnie jak mój poprzedni fenixzpopio³ów F-22).
Oczywi¶cie b³êdy konstrukcyjne musia³y siê zdarzyæ ale bliskie spotkanie z ziemi± mia³ przeze mnie - w³o¿y³em wiêkszy akku za drugim razem ale go nie wywa¿y³em - nic mu siê nie sta³o bo poszybowa³ w miarê p³asko w kierunku ziemii.
B³êdy konstrukcyjne (g³ównie za miêkkie skrzyd³a) usunê dzisiaj w nocySmile i jutro polatam juz pewniej i bez ³opotu skrzyde³. Brak malowania tradycyjny ju¿. Pomalujê drugi egzemplarz, który bêdê kleiæ i bêdzie zawieraæ turbinkê EDF. Ten egzemplarz traktujê jako "prototyp".
Zdjêcia z modelarskiej piwnicy oraz z lotniska.
shop.rcdriftshop.pl/images/mini-Zdjecie0307.jpg
shop.rcdriftshop.pl/images/mini-Zdjecie0308.jpg
shop.rcdriftshop.pl/images/mini-Zdjecie0309.jpg
shop.rcdriftshop.pl/images/mini-Zdjecie0310.jpg
shop.rcdriftshop.pl/images/mini-Zdjecie0311.jpg
shop.rcdriftshop.pl/images/mini-Zdjecie0312.jpg
shop.rcdriftshop.pl/images/mini-Zdjecie0313.jpg
Bienias fan RC i 3D.

www.fpvplock.tk -moj blog
 
www.fpvplock.tk
stawoj
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 30.10.2010 22:33
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Podoba mi siê bardzo kszta³t modelu
 
robloz
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 31.10.2010 08:20
Awatar

Moderator


Postów: 2369
Data rejestracji: 19.05.08

Super. Jak z wag± do lotu?
Robert

Taranis-2.4Ghz
combat- Me 110 . P 40. "zero"
Makiety -Fly Baby.
Budowa- Zlin Z 37 Cmelak.
 
Bienias
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 31.10.2010 09:50
Awatar

modelarz


Postów: 369
Data rejestracji: 07.07.10

Kurde chyba bede musial sie jeszcze w wage zaopatrzycSmile Nie wiem koledzy bo takiej nie posiadam ale jako ciekawostke powiem (napisze) ze skleilem go calego na "gluciare" czyli klej na goraco. Dzisiaj dolozylem wzmocnienia i mam nadzieje ze bedzie ok.
Bienias fan RC i 3D.

www.fpvplock.tk -moj blog
 
www.fpvplock.tk
Bienias
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 31.10.2010 17:46
Awatar

modelarz


Postów: 369
Data rejestracji: 07.07.10

Dzisiaj koledzy (poproszê o fotki) mieli okazje podziwiac jak lata wersja poprawiona. Naprawde ladnie wyglada w powietrzu i prowadzi sie jak mercedes. Krecik tez by³ ale dla tego ze zabrak³o pr±du w powietrzu i przy zwrocie stanê³o ¶mig³o. Od³ama³ siê dziób ale za pare minut by³ znów w powietrzu i wylata³ drugi pakiet. Dzisiaj go wzmocnie i jednak troszkê pokolorujê. Pozdrawiam.
Bienias fan RC i 3D.

www.fpvplock.tk -moj blog
 
www.fpvplock.tk
Bienias
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13.11.2010 12:51
Awatar

modelarz


Postów: 369
Data rejestracji: 07.07.10

A oto seria zdjec Bandita2 - który juz by³ przygotowany pod kolejne ¶mig³o...ale nadesz³a paczka z HK i model zosta³ pociêty i wyl±dowa³a w nim turbina EDF. Narazie jest tu¿ przed malowaniem wiêc zdjêcia s± jeszcze z zielonkaw± piank±. Nauczony poprzednim Banditem Beta Test dosta³ wzmocnienia wêglowe, inaczej zamontowane serwa, troszkê wzmocnien w srodku i dziób oraz kabinê ciêt± z jednego kawa³ka styroduru.
forum.rcdriftshop.pl/wp-content/gallery/super-bandit/zdjecie0361.jpg
forum.rcdriftshop.pl/wp-content/gallery/super-bandit/zdjecie0365.jpg
forum.rcdriftshop.pl/wp-content/gallery/super-bandit/zdjecie0366.jpg
forum.rcdriftshop.pl/wp-content/gallery/super-bandit/zdjecie0368.jpg
forum.rcdriftshop.pl/wp-content/gallery/super-bandit/zdjecie0371.jpg

Teraz z¿era mnie ciekawo¶æ jak da rade sobie turbinka....
Bienias fan RC i 3D.

www.fpvplock.tk -moj blog
 
www.fpvplock.tk
Bienias
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 17.11.2010 00:12
Awatar

modelarz


Postów: 369
Data rejestracji: 07.07.10

Z wielki ¿alem zawiadamiam, ¿e rozleg³e obra¿enia, których dozna³ Super Bandit Beta Test podczas gwa³townego zderzenia z matk± ziemi± (zdjêcia z miejsca zdarzenia na stronie g³ównej RCPLOCK) spowodowa³y jego ¶mieræ. Pomimo prób reanimacj ta¶m± malarsk± ora¿ klejem monta¿owym UHU pacjent zszed³ dnia 16.11.2010 o 21.30. Sekcja zw³ok ujawni³a rozleg³e uszkodzenia organów wewnêtrznych (wrêgi, narz±dy steruj±ce-serwa itp.) oraz zewnêtrznych takich jak m. in. skrzyd³a, poszycie, wy³amane wzmocnienie.
Model zosta³ skremowany w piecu ¶mieciuchu 4 metry od mojego stanowiska modelarskiego w piwnicy, a jego prochy zostan± usuniête i wysypane do ¶mietnika przy domu jutro w godzinach przedpo³udniowych.
Wszystkich, którzy chcieli by uczestniczyæ w uroczystej procesji ¿a³obnej mogê skontaktowaæ z moim ojcem, który bêdzie jutro wywala³ popió³ z pieca.

R.I.P. Super Bandit Beta Test.

Niezle napisalem co???

P.S. Bandit Red Wing dosta³ silnik i ¶mig³o po Bandicie B.T. - gdy¿ przy ofierze wypadku znala³em pisemne o¶wiadczenie o tym ¿e jego organy mog± byæ transplantowane do kolejnego modelu.
(Bandit R.W. juz mia³ 3 operacje a jeszcze nie wzbi³ siê w powietrze)
Bienias fan RC i 3D.

www.fpvplock.tk -moj blog
 
www.fpvplock.tk
stawoj
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 17.11.2010 22:47
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Z tej okazji pragniemy ci z³o¿yæ najszczersze kondolencje. W tych trudnych dla Ciebie chwilach nie zapominaj, ¿e jeste¶my z Tob±. Bandita nie ma ju¿ w ¶ród nas, ale z ca³ego serca chcemy pokazaæ, ¿e dla nas by³a to ofiara prawdziwa, ¶mieræ, która nada³a sens naszej historii.
£±czymy siê w ¿a³obie i bólu.
Edytowane przez stawoj dnia 17.11.2010 23:02
 
tomasz nowak
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 20.11.2010 12:57
Awatar

modelarz


Postów: 92
Data rejestracji: 31.10.09

Fajne s± te samoloty... Sk±d bra³e¶ plany bo te¿ mam zamiar sobie takiego sprawiæ Smile Mam na my¶li tego w wersji pchanej przez silniczek ze smig³em Smile
Edytowane przez tomasz nowak dnia 20.11.2010 12:59
Chwilowa przerwa w lataniu, czas na maturê Wink

pozdrawiam
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Super Decathlon Relacje z budowy 10 11.09.2022 20:53
Piper PA-18 Super Cub 3,6M Relacje z budowy 8 07.08.2022 18:40
Super Bandit Relacje z budowy 9 08.12.2010 22:58
zdjêcia super stara Zdjêcia i filmy 6 20.06.2008 15:00
Makietka akrobacyjnego samolotu Super Star Technika w samolotach RC 4 27.05.2008 07:36
statystyka