Zobacz temat
RC P³ock :: Wie¶ci z kraju i zagranicy :: Modelarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
Radio Control Helicopter
private9
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 11.10.2009 14:05
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Witam, z tego co pamiêtam mieli¶my ju¿ wydawnictwa typu z³ó¿ swój pierwszy model RC. By³ samochód Subaru, F1, samolot SPitfire, no i tylko czeka³em ¿e bêdzie heli, rok nic a tu proszê. Model wygl±da jak Raptor wiêc nie bêdzie problemów z czê¶ciami. Pewnie w P³ocku pilotów RC heli nam nied³ugo przybêdzie. Prenumatat 1 lub 2u tygodniowa, 40z³ za numer, to trochê uczyni. Ale z drugie strony nie wszyscy mog± od razu wydaæ 5000z³ na spalinówkê. Zastanawiam siê czy nie wzi±¶æ tego dla samych gazet mo¿e bêdzie co¶ ciekawego opisane, chodz w±tpiê w to.

http://www.rc-hel...
Edytowane przez private9 dnia 11.10.2009 14:05
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
arthx
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 11.10.2009 17:55
Awatar

modelarz


Postów: 132
Data rejestracji: 24.04.09

no to drogo bedzie...
115 numerow po 40 zl ... 4600 zl
drogi ten helik wyjdzie, to juz lepiej sobie odkladac po 40 zl i kupic cos lepszego i nowoczesniejszego.
Pozdrawiam, Artur Smile
 
Andy
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11.10.2009 18:55
Awatar

modelarz


Postów: 1539
Data rejestracji: 07.12.08

Arthx masz racjê. Ja równie¿ zasadzi³em siê na poprzedni± kolekcjê DeAgostini - Spitfire'a. Ale jak po paru numerach podliczy³em ile ten modelik bêdzie mnie kosztowa³ to zw±tpi³em. No i oczywi¶cie zrezygnowa³em. Zreszt± dystrybucja prenumeraty pozostawia³a te¿ wiele do ¿yczenia. U mnie zginê³y 4 numery, bo wydawca dla obni¿enia kosztów przesy³ki wysy³a³ jako zwyk³e - no to jaki problem nie dostarczyæ do adresata - przecie¿ niema potwierdzenie odbioru. Oczywi¶cie wydawca reklamacje uwzglêdnia³, ale zaczyna³o to rozci±gaæ siê w czasie tak, ¿e nie wiem, czy do tej pory model ten zosta³by skoñczony. Reklamowany numer dociera³ po oko³o 6 tygodniach.Frown
Private9 - pomys³ fajny, ale czy jest to korzystna oferta to w±tpiê - za taka kasê, to ja mam Reksia elektryka w makiecie i jeszcze reszty zostanie.
W kolekcji DeAgostini faktycznie by³y artyku³y zarówno historyczne, jak i tzw. technologiczne. Ale wiadomo, ¿e ze wzglêdu na ograniczono¶æ objêto¶ci nie by³y one zbyt okaza³e merytorycznie.
Edytowane przez Andy dnia 11.10.2009 19:05
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gifrcradom.pl/admin/foto/corsair4.gif
_____________________
DX6i, DX7, DX7S, DX9 - 2.4GHz

- T-REX 500 ESP - AirWolf
- T-REX 500 GF - Hughes 500E
- Beechcraft-Bonanza 15E ARF
- Katana MD - Precision Aerobatics
- F4U-1D Corsair 50 ARF
- EXTRA 300 MM
- Pitts Python - Haikong Model
- w ci±g³ej budowie SZD 39 Cobra 17
 
private9
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 11.10.2009 19:46
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

To tak samo jak z kredytami, nie ka¿dy ma od razu np 50ty¶ z³ na samochód, bierze kredyt jest zadowolony ale jak pó¼niej podliczy ile to wszystko kosztowa³o to mina klientowi bladnie. Ale z drugiej strony gdyby nie kredyty kto¶ mo¿e nigdy by nie je¼dzi³ swoim wymarzonym samochodem. Model fakt faktem ¶redniej klasy, no w sumie model mo¿e byæ gorzej z elektronik±.
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
arthx
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 11.10.2009 19:50
Awatar

modelarz


Postów: 132
Data rejestracji: 24.04.09

to chyba tez jakies nowe wydawnictwo - WestWorld
Premumeraty z Hachette i DeAgostini to sa pomylki, reklamacje trwaja miesiacami, przesylki nie dochodza - to jedna wielka pomylka.
Nie wiadomo tez czy ta firma WestWorld wogole dociagnie kolekcje do konca. Silnik pewnie bedzie w czesciach, nie wiadomo jakie beda serwa, zyrko wyglada na jakies nedzne piezo, jaka paka i odbiornik...
Jednym slowem - kupa kasy za niewiadomo co Smile

Ja kupuje kolekcje Bismarcka , ale kupuje w kiosku gdzie mi odkladaja - mam na bierzaco.
Kiedych przymieralem sie do koelkcji Santisima Trinidad - model hiszpanskiego okretu zaglowego - zestaw mozna kupic w Hiszpanii za 1/3 ceny i ma sie nawet lepszy model niz z tej serii
Ze spita mam tylko pierwsyz numer ze smiglem Smile
Pozdrawiam, Artur Smile
 
pasik
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 11.10.2009 19:55
Awatar

Administrator


Postów: 168
Data rejestracji: 19.08.08

tylko w kredycie bierzesz go by miec samochod odrazu
a tu tak czy inaczej czekasz, wiec idac tym samym tokiem oszczedzania po 40zl co tydzien, zamiast prenumeraty, szybciej uzyskasz koncowy efekt nie mowiac juz o tysiacach innych plusow (dowolny wybor modelu, wyposarzenia, brak problemow z czesciami i ew. zaginionymi numerami, itd itd ...)
ale pomysl by $ zbijac jak kazdy - "nie dla idiotow" ... generalnie odradzam
jedynie jakby to bylo cos porzadnego, z gwarancja zamiennikow i cena koncowa chociaz 3/4 "gotowca", wtedy jak najbardziej
Pozdrawiam
Artur

DX6i - 2,4GHz # AR6200/AR6100e/Orange
Acro: Extra300 (OSMAX-91FX), Leo F3A (OsMax-120AX), Shogo EPP
ESA: MIG-3, FW190A, Su26 EPP vel Combat
 
robloz
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 11.10.2009 20:08
Awatar

Moderator


Postów: 2369
Data rejestracji: 19.05.08

Z mojej strony dodam, ¿e swego czasu sk³ada³em Subaru. Drugi raz na takie co¶ sie nie piszê.Drogo , zestaw co 2 tyg., czekasz na kolejny numer i ci przysylaj± np. dwie ¶rubki i jakis uchwyt.
Robert

Taranis-2.4Ghz
combat- Me 110 . P 40. "zero"
Makiety -Fly Baby.
Budowa- Zlin Z 37 Cmelak.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Final race World Helicopter Cup Stage 2 Inne 1 24.07.2019 09:49
HK-250GT Electric Helicopter Kit Technika w helikopterach RC 25 26.02.2010 07:22
statystyka