Aby upodobniæ siê do prawdziwego UFO modele quadcopterów na naszym lotnisku zacze³y ¶wieciæ i mrugaæ. Po spytaniu Artura ile diod zosta³o zastosowanych do o¶wietlenia, odpowiedzia³ 2 metry:).
Tak naprawdê to diody te maj± pokazywaæ po³o¿enie modelu. Bia³e pokazuj± przód modelu a czerwone ty³. Ile w tym metrze jest diod to nie wiem ale do¶æ znacznie wzrós³ pobór pr±du. Diody zaczynaj± mrugaæ kiedy zaczyna brakowaæ pakietu. A prezentuje siê tak.
Tak piêknej, bezwietrznej pogody Arek i Pawe³ postanowili nie przegapiæ. W baga¿nikach mieli chyba wszystko co maj± aktualnie na wyposa¿eniu. Pomimo tylko dwóch osób lataj±cych by³y ¶mig³owce, odrzutowce, szybowce, akrobat i brzydkie kacz±tko.
Ja natomiast, nie maj±c ¿adnego na³adowanego akumulatora, po obejrzeniu ostatniej super galerii Marcina postanowi³em zabawiæ siê moim aparatem i jego funkcjami. Wymy¶li³em takie oto 4 panoramiczne fotki:
W dniu dzisiejszym ¶wiat³o dzienne oraz P³ock z perspektywy ptaka obejrza³ nowy motoszybowiec Stanis³awa - Multiplex Cularis. Oblatywaczem jak zwykle by³ Pawe³. Model piêknie poszybowa³ od pierwszego rzutu oraz majestatycznie wyl±dowa³ na brzuszku przy pomocy klap na skrzyd³ach.
Trochê danych:
Rozpiêto¶æ: 2,61m
D³ugo¶æ: 1,26m
Waga: ok 1,6kg (za producentem)
Poziom zaawansowania : od pocz±tkuj±cych do profesjonalistów
Z bals± jest problem i to nie tylko z cen± ( jest mniej wiêcej wszêdzie zbli¿ona) ale i z jako¶ci±. Zamawia³em ostatnio jako standard ale to bardziej ¶rednio twarda i krucha.